İnternetMobilNasıl Yapılır?Sosyal Medya

Instagram “Oops An Error Occurred” Hatasının Çözümü

Bu makalemde sizlere instagram üzerinde son zamanlarda bir çok kişinin karşısına çıkan oops an error occurred hatasının çözümünü anlatacağım. Son günlerde oldukça sık olarak insanların karşısına çıkan bu instagram hatasının çözümü bu makalemde anlattım. Umarım size faydalı olacaktır.

Öncelikle sizlere Oops An Error Occurred Türkçesi nedir onun bir çevirisini yapalım. Karşılaştığınız bu hatanın Türkçesi “Oops! Bir hata oluştu” anlamına gelmektedir. Bu hatayı almanızın en büyük sebeplerinden bazıları hesabınıza takipçi, beğeni, yorum atmanızdır. Bir diğer husus ise kendi hesabınızı birden çok cihazdan giriş yaptığınızda bu hata ile karşılaşırsınız. Yani aslında bu hata ufak çaplı bir hatadır, hemen hatanın çözümüne geçelim.

Oops An Error Occurred Çözümü

Aşağıdaki tüm maddeleri yaptığınızda problem ortadan kalkacaktır. Bu hatayı almaya devam ediyorsanız aşağıdan yorum olarak belirtmeyi unutmayın. Daha farklı teknikleri sizlere aktarim.

  • Öncelikle bu hatanın çözümü instagramın destek sayfasından geri bildirimde bulabilirsiniz. Linkine buradan ulaşabilirsiniz. https://help.instagram.com/1068717813216421/?helpref=hc_fnav&bc[0]=368390626577968&bc[1]=1640354582954730
  • Eğer sadece Wİ-Fİ’ye bağlandığınızda bu hatayı alıyorsanız bir de mobil veriden bağlanmayı deneyin. Yine aynı problemi alıyorsanız bir sonraki maddeyi deneyin.
  • Telefonunuzdan instagram uygulamasının özelliklerine girerek, instagram uygulamasının tüm verilerini temizleyin. Daha sonrasında tekrardan deneyin. %90 ihtimalle hatayı çözeceksiniz. Eğer sorun hala devam ediyorsa instagramın sunucu tarafından bir problemidir. Bir zaman sonra kendiliğinden çözülecektir.

Bir önceki yazımız olan Instagram "Üzgünüz, Girişini Yapamadık" Hatasının Çözümü başlıklı makalemizde Instagram Giriş Hatası, Instagram Giriş Hatasının Çözümü ve Instagram Üzgünüz Girişini Yapamadık Çözümü hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler

Ercan Kızılkoca

Merhabalar,Ben Ercan Kızılkoca. Genel blog web sitem içerisinde sizler için faydalı içerikler paylaşıp. Sizlere bildiğim konular hakkında bilgiler aktarmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu