İnternetMobilNasıl Yapılır?Teknoloji

Google Asistanı Nasıl Devre Dışı Bırakabilirsiniz? – 2020 Güncel

Telefonlarımızda yer almış olan ve her hangi bir soruda anında bize cevap veren. Sirinin Google versiyonu olan Google Asistanı Nasıl Devre Dışı Bırakabilirsiniz?

Bir çok kişi tarafından Siri ile kıyaslandığında Google Asistan bir adım daha önde oluyor. Fakat bir o kadar da Android kullandığı halde Google Asistandan haberi olmayan milyonlarca insan var. Bazı insanlar da bildiği halde Google Asistanı devre dışı bırakmak istiyor.

Google Asistanı Nasıl Devre Dışı Bırakabilirsiniz?

Aşağıda ki maddeleri sırasıyla yaptığınızda Google Asistanı anında devre dışı bırakabilirsiniz. Telefonunuzdan Ayarlar kısmına giriş yapın.

  • Daha sonra bu adımları uygulayın. Ayarlar > Uygulamalar.
  • Karşınıza çıkan Uygulamalar başlığının altında bulunan uygulamalardan Google‘ı seçin.
  • Daha sonrasında ise Google uygulamasının bilgi paneline erişeceksiniz. Buradan sol tarafta bulunan Uygulamayı Devre Dışı Bırak butonuna bir kere tıklayın.
  • Hemen sonrasında karşınıza çıkan popupdan Evet‘i seçin. Tüm işlemler bu kadar. Google Asistanı bu adımlar sayesinde devre dışı bırakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Airpods Kulaklığı PlayStation 4'e Nasıl Bağlarsınız - 2020 başlıklı makalemizde Airpods Kulaklığı PlayStation 4'e Bağlama, Airpods Kulaklığı PlayStation 4'e Nasıl Bağlanır? ve Airpods Kulaklık Nasıl PS4'e Bağlanır? hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler

Ercan Kızılkoca

Merhabalar,Ben Ercan Kızılkoca. Genel blog web sitem içerisinde sizler için faydalı içerikler paylaşıp. Sizlere bildiğim konular hakkında bilgiler aktarmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu